KONST / Litografier / Färglitografi 13442264
nr 1344 2264
Suzanne Nessim
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 148x160. Motivet: 56x42 cm
Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 18:58:51
300 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
Suzanne Nessim
Läs mer om Suzanne Nessim